To oczywiste, że jestem entuzjastą twórczości Zbyszka Wodeckiego, ale od pewnego czasu także entuzjastą zespołu Polyphonics, bo to jest świetny zespół! - Włodzimierz Korcz.
Doprawdy niebywałym jest, że zawodowi soliści tworzący ten zespół tak świetnie brzmią w chórze; to się praktycznie nie zdarza! - Alicja Majewska.
Spotkało mnie w życiu ogromne szczęście, że mogę zostawić mój muzyczny posag w rękach młodych ludzi z zespołu Polyphonics. - Irena Santor.
Kiedy geniusz Zbigniewa Wodeckiego spotyka się z fenomenalnym wykonaniem Polyphonics, może to oznaczać tylko jedno: widowisko muzyczne na najwyższym poziomie! Po sukcesie tras koncertowych z Alicją Majewską oraz z Ireną Santor, Polyphonics wraca z projektem Wodecki Welcome to, podarowując Państwu doskonałe wykonania niezapomnianych przebojów Zbigniewa Wodeckiego, prezentujących nie tylko jego muzykę, ale także oddające jego osobowość i ducha. "Lubię wracać tam, gdzie byłem", "Chałupy", "Zacznij od Bacha", "Z tobą chcę oglądać świat" - każde wykonanie Polyphonics to muzyczny dialog z Mistrzem, przenoszący w świat uniwersalnych prawd bliskich sercom słuchaczy w każdym wieku.
Polyphonics tworzy osiem wokalnych talentów pracujących pod kierunkiem Pawła Głowińskiego. Zespół ten to niekwestionowane muzyczne odkrycie ostatnich lat, budzące zachwyt nie tylko publiczności w całej Polsce, ale przede wszystkim cieszące się uznaniem i współpracą z takimi znakomitościami jak Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Michał Bajor, Krzysztof Cugowski, Igor Herbut czy Irena Santor, która oficjalnie uczyniła Polyphonics spadkobiercą swojej muzycznej twórczości.
Wodecki Welcome to & Polyphonics - gdy tyle piękna spotyka się w jednym miejscu, nie można tego przegapić! Koncert pod patronatem fundacji Zbigniewa Wodeckiego.
muzyka · muzyka_pop
Polyphonica & Paweł Głowiński
KoncertyPolyphonica & Paweł Głowiński
- 20 wrz 2026
- Poznań
- Polyphonics, Paweł Głowiński
od 139 PLN
Bilety
Poznań
20wrz
Polyphonica & Paweł Głowiński
18:00 Teatr Wielki
od 139 PLN
O wydarzeniu
Artyści
Kiedy geniusz Zbigniewa Wodeckiego spotyka się z fenomenalnym wykonaniem Polyphonics, może to oznaczać tylko jedno: widowisko muzyczne na najwyższym poziomie! Polyphonics tworzy osiem wokalnych talentów pracujących pod kierunkiem Pawła Głowińskiego. Zespół ten to niekwestionowane muzyczne odkrycie ostatnich lat, budzące zachwyt nie tylko publiczności w całej Polsce, ale przede wszystkim cieszące się uznaniem i współpracą z takimi znakomitościami jak Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Michał Bajor, Krzysztof Cugowski, Igor Herbut czy Irena Santor, która oficjalnie uczyniła Polyphonics spadkobiercą swojej muzycznej twórczości.
Lokalizacja
Teatr Wielki
ul. Aleksandra Fredry 9, 61-701, Poznań, Wielkopolskie
Wiadomości lokalne
Kronika policyjna
Zatrzymania w powiecie wolsztyńskim za posiadanie nielegalnego tytoniu
07.07.2026
Kronika policyjna
Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów
03.07.2026
Kronika policyjna
Wolsztyn - Trzech poszukiwanych mężczyzn zatrzymanych przez policję
02.07.2026
Wiadomości z ostatniej chwili
Zakończenie kadencji Młodzieżowej Rady Powiatu Wolsztyńskiego
26.06.2026
Polyphonica & Paweł Głowiński
od 139 PLN
