TworzymyGłos Regionu

Szkoła Podstawowa nr 5

z nowym placem zabaw

Piątek, 27 grudnia 2019 o 10:14, autor: 0 1905
Szkoła Podstawowa nr 5

W czwartek 19 grudnia 2019 r. był ważnym dniem dla dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Wolsztynie. W tym przedświątecznym dniu otrzymały niezwykły prezent - długo oczekiwany PLAC ZABAW.

Ze względu na wyjątkowy czas, na wstępie zaproszeni Goście oraz Przedszkolacy wraz ze swoimi Paniami obejrzeli JASEŁKA w wykonaniu klasy 3a integracyjnej w formie teatru cieni, które przygotowały Panie Iwona Walotka i Katarzyna Michalszczak-Gortat. Po niezwykłym przedstawieniu nastąpił najważniejszy moment tego dnia, czyli oddanie do użytkowania placu zabaw z przeznaczeniem dla dzieci przedszkolnych. Oficjalnego przecięcia wstęgi w pierwszym etapie dokonali pan Wojciech Lis Burmistrz Wolsztyna - inwestor, Pan Sebastian Struzik – wykonawca, Pani Lidia Rzadkowska z ramienia Wydziału Inwestycji nadzorująca budowę placu, Pani Monika Bober Dyrektor GZOEiAO w Wolsztynie oraz Pani Beata Kuskiewicz Dyrektor Szkoły. Ostatecznie do końca wstęgę przecięły dzieci – po jednym przedstawicielu z każdego z pięciu oddziałów przedszkolnych. Uśmiech na twarzach najmłodszych był najlepszym podziękowaniem dla wszystkich zaangażowanych w powstanie placu. Nawet aura sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu mimo, iż to dzień grudniowy...

/UMWolsztyn

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.