TworzymyGłos Regionu

Postrzelony Maniek bardzo cierpi

Wtorek, 02 stycznia 2018 o 10:18, aktualizacja Wtorek, 02 stycznia 2018 o 21:18, autor: 6
Postrzelony Maniek bardzo cierpi

Stała czytelniczka naszego portalu zwróciła się do nas z prośbą o rozpowszechnienie informacji na temat zbiórki pieniędzy na leczenie dla Mańka – porzuconego kota, którego ktoś pomylił z tarczą strzelniczą. Oto treść ogłoszenia.

Maniek został znaleziony po potrąceniu przez samochód. Okazało się, że ma ogromną przepuklinę, 10 pocisków śrutowych, problem z pęcherzem moczowym, problem z kałem i inne obrażenia.

To co było możliwe zostało wyleczone przez wspaniałego weterynarza... Niestety Maniek cały czas nie kontroluje moczu i często łapie infekcje (siusia z krwią itp.), jest też „wyciskany”…

Nazwany weteranem, bo tyle razy ktoś do niego strzelał, przeżył wypadek, a on dzielnie cały czas walczy o życie... to tak jakby wrócił z wojny.

Pilnie potrzebuje rezonansu i innych dodatkowych badań, które pozwolą mu normalnie funkcjonować i znaleźć prawdziwy dom. Maniek weteran jest przytulaskiem jakich mało. Mimo całego zła, które zgotował mu człowiek – ufa nam i dzielnie znosi wszelkiego rodzaju niedogodności. W tej chwili mieszka w klatce na zapleczu u weterynarza. Jednak jest to tymczasowe...

Bardzo prosimy o pomoc...  RAZEM uda nam się sprawić Mańkowi prawdziwą niespodziankę na Nowy Rok, a co za tym idzie na lepsze, godne życie.

Kot Maniek pilnie potrzebuje szczegółowych badań, jego zapalenia pęcherza się pogorszyło... Poza tym kociak ma teraz zapalenie gardła... Martwimy się bardzo o niego. Dlatego pomoc poprzez zbiórkę i dalsze leczenie jest tak bardzo potrzebna.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Maniek będzie potrzebował też domu tymczasowego i takiego już na stałe..

Na razie pilne są badania, leczenie i rezonans, który ma być wykonany we Wrocławiu.

Z góry bardzo dziękujemy w imieniu Mańka.

Jeśli ktoś chciałby pomóc w czymś opiekunce Mańka, to prosimy kontaktować się z Panią Magdaleną, tel. 668 805 490.

Wesprzeć Mańka można klikając w link poniżej:

 https://www.ratujemyzwierzaki.pl/maniekw

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Bomba
03.01.2018 10:32

Trzymaj się Maniek . Dorwiemy tego Gnoja co Tobie to zrobił.To małe miasto, wypłynie w końcu kto strzela do kotów.

avatar
~antyprogram
03.01.2018 11:05

Jakiś debil się znęcał nad kotkiem . A z innej beczki . Polecam dać ogłoszenie do weterynarzy dobrej woli,żeby się zlitowali nad zwierzątkiem i zrobili badania . Sądzę,że nie wiele im ubędzie a za to zyskają szacunek moralny i etyczny .

avatar
~Bomba
03.01.2018 13:23

Już mamy takiego weterynarza, który wziął Mańka pod swoje skrzydła, oraz robi wszystko co w jego mocy . Dzięki Panu weterynarzowi ze Wschowy z ul Garbarskiej Maniuś żyje ,i ma gdzie mieszkać, oraz dzięki ludziom dobrej woli którzy wspierają finansowo Kociaka, trafi on do Kliniki we Wrocławiu celem zrobienia rezonansu oraz dalszego leczenia.

avatar
~milka
03.01.2018 14:02

Damy radę Maniuś i zawieziemy Cię do Wrocławia na badania:) Jeszcze będziesz po drzewach skakał Bidulku :)

avatar
~Xxxx
03.01.2018 14:03

PAN BŁAŻEJ JEST SUPER SPECJALISTĄ ZAWSZE GOTOWY DO POMOCY MAM TROCHĘ ZWIERZACZKOW ZAWSZE SŁUŻY POMOCA POZDRAWIAM Z OSOWEJ SIENI ??

avatar
~Magdalena
03.01.2018 14:38

Organizatorzy bardzo dziękują za wszelkie wsparcie finansowane. Potrzebna kwota została uzbierana!!! i to w zaskakująco szybkim czasie.. Wschowianiie po raz kolejny pokazali że los "tych najmniejszych" nie jest im obojętny. Będziemy informować Państwa o stanie Mańka i dalszym leczeniu.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.