TworzymyGłos Regionu

Zmiana organizacji ruchu

na ul. Dworcowej

Czwartek, 20 lutego 2020 o 22:13, autor: 0 285
Zmiana organizacji ruchu

Informujemy, iż w związku z pracami inwestycyjnymi prowadzonymi przy modernizacji i rozbudowie dworca kolejowego w Wolsztynie nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu przy ulicy Dworcowej. Jakie zmiany zostaną wprowadzone?

Z dniem 24 lutego br. (poniedziałek) wprowadzone zostaną następujące zmiany:
- zamknięty zostanie wjazd oraz przejazd rampą bezpośrednio przy torowisku – zakaz wjazdu z wyjątkiem komunikacji zbiorowej samochodowej i autobusowej,
- zamknięte zostanie przejście dla pieszych przy markecie Biedronka,
- przystanek dla komunikacji zbiorowej samochodowej i autobusowej przeniesiony zostanie z dotychczasowego miejsca (plac naprzeciwko marketu Biedronka) na specjalnie wyznaczone miejsce na rampie za wiaduktem,
- do niezorganizowanego przystanku wyznaczone zostanie przejście dla pieszych.

Wprowadzone zmiany związane są z pracami budowlanymi, które prowadzone będą na palcu gdzie dotychczas znajdował się przystanek dla samochodowej i autobusowej komunikacji zbiorowej.

(Źródło: UM Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.