TworzymyGłos Regionu

Zawody latawców w Powodowie

Wtorek, 24 września 2019 o 23:48, autor: 0 483
Zawody latawców w Powodowie

W ostatni weekend w Powodowie na lądowisku odbyła się 30 edycja Zawodów Latawcowych. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych. Kto zajął miejsca na podium? Przyznano specjalną nagrodę Prezesa Związku Polskich Spadochroniarzy w Niemczech za najciekawszy latawiec. Kto zdobył nagrodę?

W I kategorii wiekowej mistrzem została Kaja Bressa. Drugie miejsce zajął Alan Skorupiński a trzecie Jakub Domagalski. Wyróżnienie przyznano Sabinie Szukała. W II kategorii wiekowej najlepszym okazał się Michał Ambroż. Drugie miejsce zdobyła Paulina Kopacz. Na najniższym stopniu podium stanął Konrad Kotlarski. Wyróżnienie przyznano Wiktorowi Jąder. 

Prezes Związku Polskich Spadochroniarzy w Niemczech przyznał nagrodę specjalną za najciekawszy, patriotyczny latawiec. Otrzymał ją Alan Skorupiński.

(Foto: DK w Wolsztynie)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.