TworzymyGłos Regionu

Zatrzymano osoby w związku z pościgiem i kradzieżą

Piątek, 13 września 2019 o 15:29, aktualizacja Piątek, 13 września 2019 o 15:51, autor: 0 349
Zatrzymano osoby w związku z pościgiem i kradzieżą

W ostatnim czasie doszło do kilku zdarzeń, które wymagały interwencji policji. 6 września po pościgu zatrzymano kierowcę BMW. Nie miał uprawnień do kierowania oraz był pod wpływem środków odurzających. 9 września zatrzymano na gorącym uczynku mężczyznę, który postanowił okraść sklep. W trakcie interwencji okazało się, że był poszukiwany listem gończym. 

6 września policjanci patrolowali DK 32 w Wolsztynie. Zauważyli jadące BMW z uszkodzoną szyba i nadwoziem. Mogło to sugerować udział w kolizji. Funkcjonariusze postanowili skontrolować auto. Jednak kierowca BMW zignorował nakaz zatrzymania. BMW zaczęło uciekać. Po kilkukilometrowym pościgu, funkcjonariusze zatrzymali auto, które złamało szereg przepisów.

Po kontroli na KPP Wolsztyn, ustalono, że kierowca i pasażer auta byli pod wpływem marihuany i metaamfetaminy. Po wniosku prokuratury, sąd nakazał ich aresztować na 3 miesiące. Obu mężczyznom za wszystkie przewinienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

9 września policjanci interweniowali w związku z kradzieżą w markecie przy ul. Gajewskich w Wolsztynie. Personel zatrzymał miłośnika cudzej własności podczas próby kradzieży butelki wódki oraz 8 piw. Po sprawdzeniu 39-latka w bazie danych, okazało się, że jest poszukiwany listem gończym. Po osadzeniu w areszcie, mężczyzna trafil do zakładu karnego, gdzie ma odbyć zasądzoną karę.

(Foto: KPP Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.