TworzymyGłos Regionu

Zapraszamy do Osłonina na Nordic Walking

Sobota, 13 kwietnia 2019 o 12:00, autor: 0 638
Zapraszamy do Osłonina na Nordic Walking

Wszystkich chętnych mieszkańców powiatu wolsztyńskiego i nie tylko, zapraszamy na marsz Nordic Walking w sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego (szczegółowa trasa wraz z regulaminem w załączeniu), który odbędzie się w niedzielę (28 bm.).   

To pierwsza z cyklu imprez organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Wolsztynie pod wspólną nazwą „Poznaj Swój Powiat”. Celem jest  pokazanie walorów turystycznych naszej pięknej okolicy.

Opłata za udział w wynosi 30 zł i obejmuje: ubezpieczenie, obiad, kawę, herbatę, placek, wodę oraz wóz techniczny przez cały okres trwania marszu. Wymienioną kwotę należy wpłacić na konto starostwa: 90 1020 4144 0000 6002 0007 2041, do godz. 12.00 w czwartek (25 bm.). Potwierdzenie wpłaty wraz z danymi (imię, nazwisko, PESEL – potrzebne do ubezpieczenia) proszę przesłać na adres e-mail m.piotrowski@powiatwolsztyn.pl z opisem w tytule: Nordic Walking + imię i nazwisko do godz. 12.30. Planujemy udział 100-osobowej grupy, decyduje kolejność zgłoszeń!

Program imprezy: 9.00 - zbiórka uczestników marszu w Osłoninie na parkingu przy plaży gminnej, rejestracja, 9.30 – start, ok.11.00 - posiłek w Olejnicy (przystań ośrodka AWF Wrocław), ok.14.00–14.30 - zakończenie imprezy na parkingu w Osłoninie.

 

 

Źródło: Powiat Wolsztyński

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.