TworzymyGłos Regionu

Zakaz wstępu na place zabaw

i siłownie plenerowe

Sobota, 28 marca 2020 o 00:07, autor: 0 626
Zakaz wstępu na place zabaw

Na wtorkowym posiedzeniu rządu, premier oraz minister zdrowia poinformowali o kolejnych ograniczeniach związanych z pandemią koronowirusa. Jak Państwo doskonale wiecie wprowadzono zakaz wychodzenia z domów, który nie dotyczy tylko wyjątkowych sytuacji, takich jak wyjście do pracy, sklepu, czy apteki. W rozporządzeniu jest ponadto mowa o zakazie korzystania z placów zabaw i siłowni plenerowych. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców zamknęliśmy wszystkie place zabaw, aby zminimalizować ryzyko łamania tego typu zakazów przez mieszkańców.

Robimy wszystko co w naszej mocy, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa w naszej gminie.  Przypominam jednocześnie, że obecne przepisy pozwalają nam na udzielenie pomocy publicznej w zakresie odraczania, rozkładania na raty, a nawet całkowitego umarzania opłat podatkowych w indywidualnych i uzasadnionych przypadkach. Niemniej czekamy na sprecyzowanie zapowiadanych przez rząd rozwiązań w zakresie pomocy dla przedsiębiorców.

(Źródło: Gmina Przemęt)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.