TworzymyGłos Regionu

Wyremontowane przedszkole otwarte

Wtorek, 17 września 2019 o 11:28, autor: 0 456
Wyremontowane przedszkole otwarte

Po trwającym 9 miesięcy remoncie, otwarto przedszkole w Siedlcu. W uroczystościach, które odbyły sie 14 września, udział wzięli samorządowcy, wykonawcy inwestyci, przedstawiciele kuratorium oraz opiekunowie, rodzicie i przedszkolaki. Kto zaprezentował się na scenie?

Wszyscy zebrani cieszyli się z wyremontowanego obiektu. Zaproszeni goście złożyli najlepsze życzenia dzieciom i rodzicom. W części artystycznej dzieci dały pokaz swoich możliwości wokalnych i tanecznych. Na scenie wystąpił też zespół Perły-Sumsiodki.

Wyremontowany przedszkolny budynek oficjalnie poświęcono. Goście chętnie oglądali nowe wnętrza i pomieszczenia Domu Dziennego Pobytu Senior+. Ku radości dzieci, na zewnątrz czekało wiele atrakcji - policjanci i strażacy, dmuchańce oraz gry i zabawy.

(Foto: Gmina Siedlec)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.