TworzymyGłos Regionu

Wyłowiono ciało z Jeziora Przemęckiego

- nie żyje mieszkaniec Błotnicy

Wtorek, 02 czerwca 2020 o 12:02, autor: 0 1387
Wyłowiono ciało z Jeziora Przemęckiego

Pierwszego czerwca w godzinach wieczornych, dwie postronne osoby zaalarmowały lokalnych policjantów i strażaków o przerażającym znalezisku. W Jeziorze Przemęckim przy brzegu pływały zwłoki dorosłego mężczyzny. Służby zidentyfikowały denata jako 64-letniego mieszkańca Błotnicy.

Do akcji zaangażowana została Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Kościana, która jednak okazała się zbędna i zawrócona. Do czynności przystąpili strażacy z Wolsztyna, Przemętu i Bucza oraz policjanci z Przemętu. Zwłoki wyłowiono obok pomostu. Na miejscu pojawił się także prokurator Prokuratury Rejonowej w Wolsztynie.

Według niepotwierdzonych informacji: mężczyzna kilka godzin wcześniej, najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, spacerował w okolicach jeziora." - informuje Wolsztyn112 cytując słowa mieszkańców. 

źródło: Wolsztyn112

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Sprzedam
Sprzedam
Mieszkania
Sprzedam
Sprzedam
Mieszkania
REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.