TworzymyGłos Regionu

Wolsztyński teatr gościł na Litwie

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 14:19, aktualizacja Wtorek, 03 września 2019 o 12:48, autor: 0 271
Wolsztyński teatr gościł na Litwie

Teatr "Fokus" z Wolsztyna zawital gościnie do Ejszyszek na Litwie. Od 16 do 18 sieprnia aktorzy poprowadzili zajęcia teatralne dla dzieci z polskich rodzin. 

Ostatniego dnia pobytu wolsztyńskiego teatru, młodzi aktorzy zaprezentowali publiczności specjalne przedstawienie pt. "Czym jest szczęście?". Na następnym spektaklu sala wypełniła się po brzegi mieszkańcami Ejszyszek. Swoje umiejętności gry aktorskiej pokazali Małgorzata Ziarek, Joanna Wilczyńska Joanna Markowska-Wróblewicz, Jerzy Luftmann, Wiesław Janowicz, Waldemar Ligma, Maciej Borowski i Janusz Mrozkowiak.

W wyjeździe nie uczestniczył Jacek Skrobisz - starosta wolsztyński. Zatrzymały go w kraju ważne obowiązki służbowe. Potrzebny sprzęt AGD, w imieniu starosty, przekazali przewodniczący wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu. Przekazali również zaproszenie na Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolski w Siedlcu.

(Foto: Powiat Wolsztyński)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.