TworzymyGłos Regionu

W Wolsztynie zebrali ponad 120 tysięcy złotych

Poniedziałek, 14 stycznia 2019 o 14:37, autor: 0 274
W Wolsztynie zebrali ponad 120 tysięcy złotych

Wczorajszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wolsztynie po raz kolejny przyniósł rekordową zbiórkę pieniędzy. Wolontariusze kwestowali od godzin porannych, a mieszkańcy hojnie zapełniali ich puszki.

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł już do historii a z całego kraju spływają informację o kolejnych rekordowych zbiórkach na szlachetny cel akcji. W tym roku grano dla szpitali  oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. I jak widać chociażby po rezultacie wolsztyńskiego sztabu Polacy chętnie otworzyli portfele i dorzucili się na sprzęt dla najmłodszych. Jak informuje Dom Kultury w Wolsztynie podczas finały zebrano 120.282,35 zł. Serdecznie gratulujemy.

(olek/foto: DK Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.