TworzymyGłos Regionu

W orkiestrze wszystko gra

- zostali w domu i ćwiczą

Czwartek, 26 marca 2020 o 14:23, autor: 0 290
W orkiestrze wszystko gra

Zostali w domu, ale… ćwiczą. Młodzieżowa Orkiestra Dęta GCKiB w Przemęcie wciąż gra! Od przyszłego tygodnia ruszają indywidualne zajęcia z instruktorem, które będą prowadzone online.
Od wtorku, 31 marca br. ruszają indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach online prowadzone przez instruktorów Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy GCKiB w Przemęcie. Nawet w obecnej sytuacji nie zwalniamy tempa. Do zobaczenia przed ekranem komputera.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta GCKiB w Przemęcie została nominowana przez mażoretki “VENA” GCKiB w Przemęcie oraz orkiestrę dętą “BLUE BRASS BAND” z Włoszakowic do wzięcia udziału w akcji “Zostań w domu i ćwicz”.

Dzięki inicjatywie członka naszej orkiestry Weroniki Rimke wyzwanie zostało podjęte. Zostały zebrane zdjęcia ćwiczących osób  oraz udostępnione na profilu orkiestry.

(Źródło: GCKiB Przemęt)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.