TworzymyGłos Regionu

Święto Kolejarza

Spotkanie pracowników kolei

Poniedziałek, 25 listopada 2019 o 12:29, aktualizacja Poniedziałek, 25 listopada 2019 o 14:37, autor: 0 438
Święto Kolejarza

Dnia 25 listopada przypada Święto Kolejarza. Jest ono obchodzone w dniu wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki polskich kolejarzy. Z tej okazji 22 listopada br. odbyły się uroczystości, które rozpoczęły się mszą świętą w Kościele NMP Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie. Następnie pracownicy wolsztyńskiej kolei, a także ich koledzy i koleżanki przebywający na zasłużonych emeryturach spotkali się na wspólnym obiedzie w restauracji "Kaukaska".

Na uroczystościach pojawili się przedstawiciele Parowozowni Wolsztyn Instytucji Kultury Województwa Wielkopolskiego, m.in.: dyrektor Wojciech Marszałkiewicz z zastępcą Mariuszem Kokornaczykiem. Z ramienia Urzędu Marszałkowskiego obecny był dyrektor Departamentu Transportu - Henryk Szczefanowicz. Powiat wolsztyński reprezentowała kierownik Wydziału Organizacyjnego – Joanna Przybyła, gminę Wolsztyn – burmistrz, Wojciech Lis wraz z zastępcą Tomaszem Spiralskim.

(UM Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.