TworzymyGłos Regionu

Studenci UTW wracają do zajęć

Piątek, 27 września 2019 o 18:37, autor: 0 497
Studenci UTW wracają do zajęć

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku zainaugurowali nowy rok akademicki. Uroczystość odbyła się 26 września w willi OW "Krokus" w Wieleniu. Wśród zaproszonych gości był wójt Janusz Frąckowiak, przewodnicząca Rady Gminy Elżbieta Wita i Maciej Ratajczak - dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki. Jaki był temat pierwszego wykładu?

Wójt Frąckowiak powiedział, że UTW jest ważną inicjatywą aktywizującą seniorów. Dodał, że nie zabraknie wsparcia i cieszył się z aktywności, zaangażowania słuchaczy. Najlepsze życzenia złożyli też Elżbieta Wita i Maciej Ratajczak. Grono studentów UTW powiększyło się o kilka osób.

Wykład wygłosił dr Krzysztof Słonina pt "Człowiek i środowisko wodne". Po oficjalnych uroczystościach przyszła pora na kawę i ciastko. Później udano się na rejs po jeziorze. Spotkanie zakończyło się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

(Foto: Gmina Przemęt)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.