TworzymyGłos Regionu

Strażak roku - wyniki

Czwartek, 18 kwietnia 2019 o 10:55, autor: 0 1048
Strażak roku  - wyniki

W środę zakończyło się głosowanie w etapie powiatowym plebiscytu „Strażak Roku 2019”. Głosowanie wygrał Gabriel Piotrowski z OSP Świętno  

Zwycięzca będzie reprezentował powiat w głosowaniu wojewódzkim.

Jako jednostka zwycięstwo odniosła jednostka ze Świętna.

Wojewódzki etap głosowania rozpocznie się  od 19 kwietnia o godzinie 12:00 i potrwa do wtorku, 30 kwietnia, do godz. 21:30.

Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu zachowując głosy zdobyte od początku głosowania. Ogólnopolski finał zaczyna się od  4 maja i potrwa do 14 maja

Nagrody dla wygranych

- etap powiatowy - tytuł Strażaka Roku w powiecie, dyplom, zaproszenie na uroczystość wręczenia wyróżnień podczas wojewódzkich obchodów Dnia Strażaka, awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów. 

- etap wojewódzki - statuetka wręczona na scenie podczas uroczystej gali konkursu FLORIANY 2019 w Warszawie, 3000 złotych oraz 2-osobowe zaproszenie na galę i album z limitowanej edycji z okazji 100-lecia Związku OSP RP.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.