TworzymyGłos Regionu

Sonda w Wolsztynie: Tutaj odnalazłam swoje miejsce na ziemi

Czwartek, 10 maja 2018 o 12:44, aktualizacja Wtorek, 26 czerwca 2018 o 11:03, autor: 2 7240
Sonda w Wolsztynie: Tutaj odnalazłam swoje miejsce na ziemi

Korzystając z pięknej, słonecznej aury wybraliśmy się na spacer ulicami wolsztyna by zapytać przechodniów co podoba im się w mieście a czego ich zdaniem brakuje. Czy państwo zgadzacie się z tymi opiniami? Zapraszamy do oglądania i komentowania.

(Iks / video: Koper)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Maria Bożyk
10.05.2018 18:01

Wolsztyn to moje ukochane miasto, w którym mieszkałam do 30. roku życia a teraz często je odwiedzam. W Wolsztynie ładuję akumulatory.

avatar
~Zośka
10.05.2018 18:44

Wolsztyn jest spokojnym, cichym , kolorowym i pięknym miasteczkiem, ten spokój przyciąga tu wielu ludzi, a co można powiedzieć więcej ? z roku na rok jest piękniej, przydałoby się więcej imprez kulturalnych w parku latem, więcej zabaw dla dzieci bezpłatnych oczywiście aby miasto zyskało większy rozgłos. Jest już basen, kręgielnia, piękny skate park, mamy swoją drużynę piłki ręcznej ,przydałoby się też kino i lodowisko całoroczne, może jakaś drużyna hokejowa by powstała, lub dzieci mogłyby trenować? Pomysłów jest wiele, brakuje oczywiście finansów, ale myślę,że mamy tyle lokalnych firm , które wspólnie jako sponsorzy mogliby zadziałać w tym kierunku.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.