TworzymyGłos Regionu

Rap Station Wolsztyn Festiwal 2018 za nami

Poniedziałek, 16 lipca 2018 o 12:09, aktualizacja Wtorek, 21 sierpnia 2018 o 13:41, autor: 0 2071
Rap Station Wolsztyn Festiwal 2018 za nami

Dwie doby bez snu - taki był plan na okres festiwalu i trzeba przyznać, że były to niezwykle intensywne dwa dni dla wszystkich fanów nie  tylko rapu ale i całej kultury hip hop. Nie zabrakło pojedynków “na wolnym” pokazów breakdance, graffiti, desek a co najważniejsze gwiazd rapu. Bo przecież nikomu nie trzeba specjalnie  przedstawiać Sokoła, Palucha, Tego Typa Mesa, Łonny czy Tedego.

Wszystko zaczęło się w piątek 13 lipca kiedy burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis oficjalnie  otworzył festiwal. Początek był jednak spokojny. W piątkowe popołudnie przy dźwiękach największych rapowych hitów na wolsztyńskiej plaży można było zażywać słonecznych i wodnych kąpieli, przygotowując się i zbierając siły na wieczór.  O godzinie 18:30 na scenie pojawili się finaliści tegorocznej Bitwy o Wolsztyn a od 20:00 co godzinę przed wolsztyńską publicznością pojawiał się inny konkretny zawodnik. Kolejno wystąpili Solar, Żabson, Paluch, Białas, Łona i Webber a dzień zamknął koncert Dwa Sławy.

Sobota to m.in. Flyboard freestyle Tommy Flyman, bitwy freestyle na plaży prowadzone przez Wujka Samo Zło i oczywiście mega energetyczne koncerty. Już o godzinie 18:30 na scenę wyszedł Sigma/Vally a pół godziny później pojawił się Antone & The Gang Band. Kolejną gwiazdą był Szpaku a po nim sceną zawładnęli finaliści Bitwy Freestyle. Następnie rozkołysanej publiczności zaprezentowali się Reto, Otsochodzi i Ten Typ Mes. Prawdziwą gratką dla miłośników klasycznego rapu był koncert w którym scenę dzielili Sokół, Włodi, Ras, Kosi, Stasiak i Mr. Krime. Finałowym wydarzeniem tegorocznej Rapstacji był koncert Tedego.

Imprezie towarzyszył zlot Food Tracków.

(Iks / foto: Jullka)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.