TworzymyGłos Regionu

Powitanie lata w Wieleniu!

Sobota, 16 czerwca 2018 o 10:00, aktualizacja Czwartek, 28 czerwca 2018 o 11:44, autor: 0 3288
Powitanie lata w Wieleniu!

24 czerwca na plaży przy hotelu “Trzy Jeziora” w Wieleniu o godz 13:30 rozpocznie się Festyn Rodzinny - Powitanie Lata. Organizator przygotował m. in.  wiele atrakcji dla dzieci oraz koncert zespołu M - Power.

Już 24 czerwca w Wieleniu powitamy lato podczas festynu rodzinnego. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:30 prezentacjami artystycznymi przedszkoli. Nie zabraknie konkursów dla dzieci, prezentacji artystycznych szkół, pokazu iluzjonistycznego a nawet zumby. O godz 15:00 nastąpi otwarcie ścieżki pieszo - rowerowej.

O godz. 19:00 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, zespół M - Power. Po koncercie organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną.

Pomyślano również o kibicach piłki nożnej. Na festynie będziemy mogli dopingować naszą reprezentację, która tego dnia w ramach Mundialu rozegra mecz z Senegalem.

Szczegóły na plakacie poniżej.

(Iks / plakat: Gmina Przemęt)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.