TworzymyGłos Regionu

Podziękowali sołtysom i Radom Sołeckim za ich ciężką pracę

Poniedziałek, 17 grudnia 2018 o 16:20, autor: 0 134
Podziękowali sołtysom i Radom Sołeckim za ich ciężką pracę

Dobiega końca rok 2018, ale także kadencja pracy sołtysów i Rad Sołeckich. To właśnie Ci ludzie często są pierwszymi, do których z problemami zgłaszają się mieszkańcy i którzy walczą o sprawy ważne dla swoich miejscowości, dlatego burmistrz zaprosił ich na specjalne spotkanie.

O tym, ze praca sołtysa to nie tylko przyjemność wie każdy, kto podjął się tej wyjątkowej służby. Właśnie tak należałoby określić piastowanie funkcji sołtysa, bo to często czas i trud nieporównywalny do wynagrodzenia czy uznania. Nie mniejsze wyzwania stoją przed członkami Rad Sołeckich. Dlatego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, ale także końca kadencji, burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis zaprosił wszystkich 23 sołtysów na specjalne spotkanie. W jego trakcie burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Jarosławem Admaczakiem podziękowali sołtysom i Radom Sołeckim za współpracę i zaangażowanie w działania na rzecz lokalnej społeczności.

(olek/foto: UMiG Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWolsztynW Wolsztynie zebrali ponad 120 tysięcy złotych
14.01.20190 86
Wczorajszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wolsztynie po raz kolejny przyniósł rekordową zbiórkę pieniędzy. Wolontariusze kwestowali od godzin porannych, a mieszkań...

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.