TworzymyGłos Regionu

Piękna twarz z Moch zdobyła nagrodę w Sławie

Czwartek, 05 lipca 2018 o 13:55, aktualizacja Wtorek, 21 sierpnia 2018 o 13:40, autor: 0 3708
Piękna twarz z Moch zdobyła nagrodę w Sławie

Ostatniego dnia czerwca na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku odbyły się Wybory Miss Sławskiej Plaży. Jury urzeczone urodą Wiktorii Osłońskiej z Moch postanwiło wyróżnić ją tytułem Miss Foto.

Wiktoria Osłońska to piękna 20-letnia kobieta obecnie mieszkająca w Mochach. Studiuje filologię angielską w Poznaniu i pracuje jako lektorka języka angielskiego. Jak sama mówi w przyszłości chciałaby zostać nauczycielką języka angielskiego i otworzyć prywatną szkołę, ponieważ kocha to co robi i chce rozwijać się w tym kierunku.

- Praca z dziećmi sprawia mi przyjemność i motywuje do pogłębiania wiedzy w mojej dziedzinie - podkreśla Wiktoria.

W wyborach Miss Sławskiej Plaży brała udział dwa razy. Za pierwszym razem nie wywiozła ze Sławy żadnego tytułu.

- Tym razem postanowiłam coś zmienić, mianowicie nauczyłam się uśmiechać i podchodzić do życia w taki sposób aby ludzie odbierali mnie bardzo pozytywnie. Myślę, że to był klucz do sukcesu - mówi aktualna Miss Foto Sławskiej Plaży.

Modeling, którym Wiktoria zajmuje się od 1,5 roku pozwala jej się oderwać od natłoku codziennych obowiązków.

Brała udział w trzech konkursach miss. W tym roku pojawiła się w konkursie Miss Wielkopolski, w którym dotarła do finału. Było to dla niej wspaniałe przeżycie, dobra zabawa ale i obowiązek wymagający wielu wyrzeczeń.

- Biorąc udział w tym konkursie musiałam nauczyć się kilku długich i skomplikowanych choreografii. Chodzenie w wysokich butach było moją piętą achillesową więc i tego musiałam się nauczyć - wspomina.

Wiktoria oprócz modelingu, w którym się spełna, interesuje się także fotomodelingiem. W swoim portfolio ma wiele różnych sesji fotograficznych.

- Przed aparatem czuję się w stu procentach sobą - mówi.

Tytuł Miss Foto Sławskiej Plaży zaskoczył Wiktorię. Dziewczyna nie była pewna czy ktoś dostrzeże jej potencjał w dziecinie fotomodelingu. Jednak jury sławskiego konkursu poznało się na urodzie i umiejętnościach 20-letniej mieszkanki Moch.

- Myślę, że ten tytuł pomoże mi w mojej karierze jako fotomodelka, modelka i bardzo cieszę się z tego powodu. Dostałam już nawet kilka propozycji z regionu - ujawnia.

W zawodzie modelki, Wiktorię fascynuje brak rutyny. Dlatego też chciałaby wiązać swoją przyszłość z tą profesją.

-  Może z dnia na dzień okazać się, że wylatujesz do Paryża. To jest to, co kocham - spontaniczność! - uśmiecha się Wiktoria.

20-latka brała udział w pre - castingu do Top Model w Poznaniu. Stamtąd dostała się do castingu w Warszawie, gdzie miała okazję porozmawiać m.in. z Joanną Krupą czy Michałem Pirógiem.

- Było to dla mnie duże wyzwanie i niesamowite doświadczenie, usłyszałam wiele miłych słów i pozytywnych komentarzy - wspomina.

Wiktoria w najbliższym czasie wystartuje w Wyborach Miss Łeby oraz Bursztynowej Miss.

-  Te konkursy odbywają się we wakacje i mam nadzieje, że wrócę z kolejnym tytułem! Trzymajcie kciuki i wszystkie osoby chętne do współpracy zapraszam do kontaktu e-mailowego, oslonska@o2.pl  - mówi Wiktoria.

Gratulujemy Wiktorii i życzymy jej wielu sukcesów.

(Iks)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.