TworzymyGłos Regionu

Oldboy Wolsztyn w formie przed meczem z Lechem Poznań

Poniedziałek, 28 maja 2018 o 10:00, aktualizacja Czwartek, 28 czerwca 2018 o 11:21, autor: 0 702
Oldboy Wolsztyn w formie przed meczem z Lechem Poznań

Już 2 czerwca na Stadionie Miejskim w Wolsztynie drużyna Oldboy Wolsztyn podejmie zespół Oldboy Lech Poznań.  W ramach przygotowań do tego starcia wolsztyńska ekipa rozegrała mecz kontrolny z Oldboyami Kębłowo.

Wystarczy spojrzeć na wynik by dojść do wniosku, że było to raczej zderzenie rozpędzonej lokomotywy z Fiatem 126 p niż starcie dwóch równorzędnych drużyn. Zespół z Wolsztyna nie miał żadnej litości nad rywalami z Kębłowa i zdeklasował ich zaliczając aż 7 trafień. Głównym autorem wyniku okazał się Piotr Przybyła, który nie poprzestając na hat - tricku po 90 minutach miał na swoim koncie aż 4 gole. Apetyt na bramki miał również tego dnia Marcin Wojtkowiak, który do bramki rywala trafił 2 razy. Dopełnieniem wyniku i boiskowej tragedii Kębłowian stał się Jarosław Kulus, który wypadając skromnie na tle kolegów ustrzelił jedną bramkę. Jedna bramka rywali strzelona przez Sławomira Kamasę nie zmieniła ogólnego obrazu meczu, który zakończył się wynikiem 7:1 dla Oldboyów z Wolsztyna.

Życzylibyśmy sobie by starcie z Oldboyami Lecha Poznań było dla Wolsztynian podobnym "spacerkiem" jednak rozsądek każe przygotować się na to, że tym razem nasz zespół będzie musiał zostawić dużo więcej zdrowia na murawie by sprostać przeciwnikowi. 

(Iks / foto: Gmina Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWolsztynZakaz wstępu do lasu
24.05.20190 95
Nadleśnictwo Wolsztyn ogłasza okresowy zakaz wstępu (od 24 do 31 maja) do lasu w obrębie leśnym Obra, na obszarze leśnictw Zacisze i Jaromierz.
nazwa
Biała sobota
22.05.20190 126
nazwa
nazwa
Uwaga wędkarze !!!
12.05.20190 25

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.