TworzymyGłos Regionu

Nie daj złodziejowi ukraść roweru

Środa, 04 września 2019 o 13:12, autor: 0 181
Nie daj złodziejowi ukraść roweru

Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie poinformowała o wzmożonych kradzieżach rowerów. Funkcjonariusze apelują o stosowanie zabezpieczeń: atestowanych zapięć, linek lub u-locków. Nie zostawiajmy pojazdów bez ochronnych zabezpieczeń.

Funkcjonariusze z Wolsztyna, wszczęli kilka dni temu 4 postępowania przygotowawcze. Dwie kradzieże dotyczyły rowerów KROSS, zostawionych na noc w stojakach przy ul. Żeromskiego. Następna kradzież miała miejsce również na ul. Żeromskiego. Złodziej przywłaszczył rower DELTA, który właścicielka wyceniła na 500 zł. Ostatni rower skradziono z ul. Słowackiego sprzed bloku.

Policjanci prowadzą czynności, które pozwolą ustalić sprawców i odzyskać rowery. Przeprowadzono również akcję informacyjną. Podczas obchodów zwracają uwagę czy pozostawione rowery posiadają zabezpieczenia. Gdy ich nie ma, zostawiają naklejkę „WOLSZTYŃSKA POLICJA OSTRZEGA ! PRZED CHWILĄ TWÓJ ROWER MÓGŁ ZOSTAĆ SKRADZIONY. ZABEZPIECZ GO !!!”.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.