TworzymyGłos Regionu

Król disco polo w Wolsztynie

Wtorek, 05 czerwca 2018 o 16:52, aktualizacja Czwartek, 28 czerwca 2018 o 11:40, autor: 0 2192
Król disco polo w Wolsztynie

1 czerwca na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wolsztynie miał miejsce koncert niekwestionowanego króla disco polo - Zenka Martyniuka.

Koncert króla disco-polo Zenka Martyniuka i Ryśka Warota czyli zespołu Akcent odbył się 1 czerwca  na stadionie MOSiR w Wolsztynie. Pomimo dość niepewnej pogody wiele osób skorzystało z możliwości posłuchania i zobaczenia na żywo legendy gatunku.

Zespół wykonał wiele znanych, lubianych i śpiewanych przez wszystkich utworów, m.in.: „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”, „Życie to są chwile”, "Pszczółka Maja" czy ostatni hit „Tajemnicza wyspa”.

Jako support wystąpiła grupa "Sweet Boys".

Na koncercie pojawili się najmłodsi i najstarsi fani zespołu Akcent z całego regionu. Wśród uczestników imprezy było widać również mieszkańców Wolsztyna i okolic.

Jak relacjonuje organizator koncertu - Artur Skorupinski - była to jedyna okazja w tym roku, aby na żywo, w plenerze i w dodatku w Wolsztynie, usłyszeć największe hity disco - polo, które od  lat śpiewa cała Polska.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy organizowane w internecie przed koncertem i specjalna reklama na kołach, z której Zenek Martyniuk pozdrawiał  swoich fanów. Zrobił to również oficjalnie w internecie zapraszając wszystkich na koncert do Wolsztyna - miasta parowozów!

W trakcie koncertu  Artur Skorupinski wręczył Zenkowi Martyniukowi ostatni egzemplarz swojego autorskiego albumu wydanego z okazji stulecia wolsztyńskiej parowozowni pt "Wolsztyńskie parowozy" . Zrobił to między innymi, dlatego że, dziadkowie zarówno Zenka jak i organizatora koncertu byli kolejarzami.

Artur Skorupinski dziękuje rodzinie, przyjaciołom, mediom, służbom, firmom i instytucjom zaangażowanym w to duże przedsięwzięcie i zapewnia, że jeśli będzie zainteresowanie ze strony mieszkańców podobnymi wydarzeniami, chętnie podejmie się ich realizacji.

(Komunikat prasowy organizatora / foto: Daria Zandek)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.