TworzymyGłos Regionu

Konkurs "Policjant Ruchu Drogowego"

Sobota, 11 maja 2019 o 12:41, aktualizacja Środa, 07 sierpnia 2019 o 11:54, autor: 0 207
Konkurs

W czwartek (9 bm.) w Komendzie Powiatowej Policji w Wolsztynie oraz na strzelnicy w Krutli rozegrane zostały coroczne zawody w ramach konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”. Rywalizowali funkcjonariusze z Grodziska Wlkp., Nowego Tomyśla i Wolsztyna. 

Podsumowanie konkursowych zmagań uświetnili swoją obecnością: starosta Jacek Skrobisz, wicestarosta grodziski Sławomir Górny, wicestarosta nowotomyski Marcin Brambor oraz komendanci jednostek reprezentowanych przez poszczególnych zawodników: mł. insp. Robert Bekier, podinsp. Roma Figaszewska oraz insp. Jarosław Żurek. 
Ze wszystkimi zadaniami najlepiej poradzili sobie mł. asp. Marcin Michalewski  z KPP w Grodzisku Wlkp., st. sierż. Piotr Krajs z KPP w Nowym Tomyślu oraz sierż. sztab. Krzysztof Chłopek z KPP w Wolsztynie i to właśnie oni będą reprezentować swoje jednostki w eliminacjach wojewódzkich w Poznaniu.  
Źródło: Powiat Wolsztyn
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.