TworzymyGłos Regionu

Koncert Wiedeński w Wolsztynie

Wtorek, 29 maja 2018 o 13:51, aktualizacja Czwartek, 28 czerwca 2018 o 11:23, autor: 0 1170
Koncert Wiedeński w Wolsztynie

27 października o godz 17:00 w Wolsztyńskim Domu Kultury odbędzie się Koncert Wiedeński, programowo nawiązujący do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

Podczas gali, która odbędzie się 27 października w Wolsztyńskim Domu Kultury będziemy mieli możliwość usłyszeć, obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych, którym towarzyszyć będą wybitni, polscy kameraliści, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy laureatów międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozów skrzypiec i fortepianu a także wspaniałych solistów polskiej estrady.

Bilety można nabyć w Wolsztyńskim Domu Kultury (ul. 5 stycznia 20), oraz przez internet na stronach:  www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl a także w sklepie muzycznym RIFF, księgarniach PWN, księgarniach Book Book i Książnicy Polskiej.

Cena biletu wynosi 80 zł.

(Iks / plakat: WDK)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.