TworzymyGłos Regionu

Jesienne wspomnienia w Przemęcie

Poniedziałek, 15 października 2018 o 12:03, autor: 0 815
Jesienne wspomnienia w Przemęcie

W piątek, 12 października o godz 18:00 w Sali Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie odbył się koncert pod nazwą "Jesienne wspomnienia", którego inicjatorem była wójt gminy Przemęt, Dorota Gorzelniak a organizacją zajęło się niezawodne GCKiB.

To był niezwykły koncert. Podczas „Jesiennych wspomnień…” usłyszeliśmy największe przeboje tych, którzy odeszli. Rozbrzmiały utwory Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena, Anny Jantar… Piękne, nastrojowe interpretacje Patrycji i Jacka Kotlarskich wiele razy wzruszyło publiczność, ale też i porwało do wspólnego śpiewania. Było wyjątkowo…
Inicjatorem koncertu była wójt Dorota Gorzelniak, a organizatorami Gmina Przemęt i Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie. Wkrótce szersza relacja.

(Gmina Przemęt)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.