TworzymyGłos Regionu

Groźne zderzenie Opla z Audi

Środa, 20 czerwca 2018 o 16:29, aktualizacja Czwartek, 28 czerwca 2018 o 11:47, autor: 0 872
Groźne zderzenie Opla z Audi

O prawdziwym szczęściu mogą mówić uczestnicy groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło 16 czerwca na drodze wojewódzkiej 303 w okolicy Chobienic. W wypadku brało udział 6 osób, z których 5 odniosło niegroźne obrażenia, natomiast kierowca Opla z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Przyczyny i okoliczności zdarzenie zostaną ustalone w toku wszczętego w tej sprawie postępowania.

16 czerwca o godzinie 15:30 pomiędzy Chobienicami a Zbąszyniem doszło do zderzenia Opla Insigni z Audi A6.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, iż kierujący Oplem 37 - letni mieszkaniec Chobienic podczas manewru wyprzedzania uderzył w bok Audi A6, którego kierowcą była mieszkanka Zbąszynia. W wyniku feralnego manewru oba pojazdy zakończyły jazdę w rowie, jednak Opel wcześniej uderzył w kilka drzew.

Kierująca Audi 30 - letnia kobieta oraz jej pasażerka nie doznały poważniejszych obrażeń. Podobnie, całe zdarzenie zakończyło się dla pasażerów podróżujących Oplem, niestety w tym przypadku kierowca z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Nowym Tomyślu.

Funkcjonariusze policji zabezpieczyli teren zdarzenia, dokonali jego oględzin oraz zabezpieczyli ślady mogące pomóc w odtworzeniu jego przebiegu. Przeprowadzili również rozmowy z uczestnikami zdarzenia. Badanie trzeźwości, któremu została poddana kobieta kierująca Audi wykazało, że była ona trzeźwa. Kierowcy Opla ze względu na jego stan do badań została pobrana krew.

(Iks)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.