TworzymyGłos Regionu

Gminna inauguracja roku szkolnego w SP nr 1 w Wolsztynie

Środa, 04 września 2019 o 12:13, aktualizacja Wtorek, 10 września 2019 o 14:57, autor: 0 271
Gminna inauguracja roku szkolnego w SP nr 1 w Wolsztynie

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwojęzycznymi im. Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie, była goaspodarzem gminnej inauguracji nowego roku szkolnego. Uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości przywital dyrektor placówki Mariusz Urban.

Wszyscy uroczyście odśpiewali hymn. Następnie słowo do uczniów skierował burmistrz Wojciech Lis. Zgromadzeni w SP nr 1 nie zapomnieli o rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Minutą ciszy uczcili pamięć bohaterów i poległych. Burmistrz Lis wręczył nominacje dyrektorskie. Natomiast najlepszym uczniom zostały wręczone stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie przygotowali przedstawienie nawiązujące do 80 rocznicy wybuchu II WŚ. Była piękna scenografia i oprawa muzyczna. Wyrazy uznania należą się uczniom za bardzo dobre wykonanie.

(Foto: UM Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.