TworzymyGłos Regionu

Głosowanie do Budżetu Obywatelskiego 2020

Poniedziałek, 16 września 2019 o 13:09, aktualizacja Wtorek, 01 października 2019 o 01:52, autor: 0 238
Głosowanie do Budżetu Obywatelskiego 2020

W niedzielę (15.09.) rozpoczeło się głosowanie na projekty w budżecie obywatelskim 2020 r. Będzie można na nie głosować do 30 września. Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej. Wypełnia się formularz udostępniony na specjalnej stronie internetowej.

Oddać głos na projekt można na stronie budzetobywatelki.wolsztyn.pl . Na stronie znajdują się też zasady głosowania oraz opis projektów inwestycyjnych i nieinwestycyjnych. 

Mieszkaniec może zagłosować tylko raz, na projekty inwestycyjne i nieinwestycyjne. Oddaje się dwa głosy podczas jednokrotnego głosowania. Jeden głos na zadanie inwestycyjne oraz na nieinwestycyjne. Jak podaje UM Wolsztyn, głosujemy na:

  • zadanie inwestycyjne oraz nieinwestycyjne, lub
  • zadanie inwestycyjne, bez głosu na zadanie nieinwestycyjne, lub
  • zadanie nieinwestycyjne, bez głosu na zadanie inwestycyjne.

Przy oddaniu głosu zaznaczamy wybrane projekty, uzupełniamy pola wymagające danych osobowych. Na podany numer telefonu zostanie wysłany sms z kodem. Należy go wprowadzić do aplikacji. Po jego wprowadzeniu, głos zostanie zapisany w systemie. 

Więcej informacji można uzyskać u pracowników UM w Wolsztynie: Monika Lenz i Robert Papierowski - 68 347 45 35. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.