TworzymyGłos Regionu

Dwie interwencje w jednym domu. Mąż w areszcie

Piątek, 06 września 2019 o 14:01, aktualizacja Poniedziałek, 16 września 2019 o 13:51, autor: 0 245
Dwie interwencje w jednym domu. Mąż w areszcie

Kilka dni temu doszła do awantury małżeńskiej w Wolsztynie. Agresywny mąż trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Jakie środki zapobiegawcze podjął jeszcze prokurator?

4 września prokurator zdecydował o dozorze policyjnym i zakazie zbliżania do żony. 59-letni mężczyzna podejrzewany jest o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad pokrzywdzoną. 1 września w godzinach wieczornych, dyżurny Komendy w Wolsztynie został poinformowany o awanturze domowej. Wysłani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało 2,3 promila alkoholu. Policjanci ustali w toku prowadzonych działań, że 59-latek może znęcać się od jakiegoś czasu nad żoną. 

Krewki mąż trafił do aresztu. Wyszedł z niego po wytrzeźwieniu i wrócił do domu. Niestety, niczego go ta sytuacja nie nauczyła i powtórzył się domowy dramat. Funkcjonariusze ponownie interweniowali. Po ponownym zbadaniu delikwenta alkomatem, badanie wykazało 1,8 promila. Tym razem usłyszał zarzuty znęcania się. Zastosowano dozór oraz zakaz zbliżania się. Jaką poniesie jeszcze karę? O tym zdecyduje już sąd.

(Foto: KPP Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.