TworzymyGłos Regionu

Dwa dni przeglądu widowisk

Piątek, 11 stycznia 2019 o 16:21, autor: 0 718
Dwa dni przeglądu widowisk

Po raz dwudziesty drugi w gminie Przemęt odbył się Gminny Przegląd Widowisk Jasełkowych. Jak przystało na wydarzenie z tak wielką historią organizacja i poziom artystyczny był na wysokim poziomie.

Starkowo po raz kolejny zamieniło się w jasełkową stolicę gminy Przemęt. To za sprawą XXII Gminnego Przeglądu Widowisk Jasełkowych, który miał miejsce 8 i 9 stycznia tego roku. W przeglądzie udział wzięło 11 grup, 8 w kategorii Przedszkola i 3 w kategorii Szkół Podstawowych. Przegląd niezmiennie był bardzo ważnym wydarzeniem, zarówno dla społeczności Starkowa, ale chyba przede wszystkim dla małych aktorów, którzy stawiają pierwsze kroki na scenie, a każdy występ niesie wiele emocji. A trzeba nadmienić, że występujących w ciągu dwóch dni było prawie 300 osób. Wszystkie grupy otrzymały z rąk organizatorów, Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Starkowie, Stowarzyszenia Gospodarczo-Edukacyjnego „Przyjaciele Szkoły” w Starkowie, Urzędu Gminy w Przemęcie nagrody i dyplomy, a opiekunowie grup podziękowania za pracę w tak doskonałym przygotowaniu swoich podopiecznych.

(olek/foto: UG Przemęt)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.