TworzymyGłos Regionu

Deszcz nie przeszkodził najwierniejszym kibicom w Wolsztynie

Poniedziałek, 25 czerwca 2018 o 10:49, aktualizacja Czwartek, 28 czerwca 2018 o 11:48, autor: 0 1141
Deszcz nie przeszkodził najwierniejszym kibicom w Wolsztynie

Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozczarowała po raz drugi i choć nad wolsztyńską strefą kibica zebrały się ciemne chmury i padał ulewny deszcz grupa kibiców zebranych na rynku do końca wierzyła, że “naszym” uda się wyjść z grupy.

24 czerwca Polska drużyna zmierzyła się z Kolumbią, która niestety okazała się zbyt wymagającym rywalem. Ulegliśmy “plantatorom kawy” 0:3 i tym samym pozbawiliśmy się marzeń o wyjściu z grupy i walce o najwyższe mundialowe cele. Mimo słabej postawy biało - czerwonych i ulewnego deszczu na wolsztyńskim rynku zebrała się grupa najwierniejszych kibiców. Choć czwartkowy mecz “nasi” rozegrają już tylko o przysłowiową “pietruszkę” mamy nadzieję, że  strefa kibica w Wolsztynie rozbrzmi gorącym dopingiem. Mecz Polska vs Japonia już 28 czerwca o godz. 16:00.

(Iks / foto: Gmina Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.