TworzymyGłos Regionu

„Czyste Powietrze” dla mieszkańców powiatu

Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 o 10:26, autor: 0 107
„Czyste Powietrze” dla mieszkańców powiatu

Informujemy, że 24 bm. (środa) w godz. 12.30-13.30 w sali sesyjnej w starostwie odbędzie się spotkanie z doradcą energetycznym programu „Czyste Powietrze”. Celem programu jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów oraz innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza, pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.  

Doradca energetyczny pomoże wszystkim zainteresowanym w wypełnianiu wniosków do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu o dofinansowanie do przedsięwzięć termomodernizacyjnych  dla  już istniejących budynków oraz do źródeł ciepła dla nowo budowanych budynków mieszkalnych. 

Więcej o zasadach programu można przeczytać w załączniku poniżej.

 

Źródło : Powiat Wolsztyn

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.