TworzymyGłos Regionu

Boisko wielofunkcyjne w Mochach

Poniedziałek, 28 maja 2018 o 09:25, aktualizacja Czwartek, 28 czerwca 2018 o 11:21, autor: 0 404
Boisko wielofunkcyjne w Mochach

Przy szkole podstawowej w Mochach powstało nowe boisko wielofunkcyjne. Inwestycja kosztowała ponad 540 tysięcy złotych a połowę tej kwoty przemęcki samorząd pozyskał z Ministerstwa Sportu i Turystyki a 25 % z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Jak podkreśla Dorota Gorzelniak, wójt gminy Przemęt, budowa boiska wielofunkcyjnego była realizowana z myślą o dzieciach i ich pasji do sportu, a tej w Mochach nie brakuje.  Wójt gminy dziękowała również za zaangażowanie swojemu zastępcy, Mariuszowi Silskiemu, który trzymał pieczę nad realizacją tej inwestycji.

(Iks, foto: Gmina Przemęt)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWolsztynW Wolsztynie zebrali ponad 120 tysięcy złotych
14.01.20190 85
Wczorajszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wolsztynie po raz kolejny przyniósł rekordową zbiórkę pieniędzy. Wolontariusze kwestowali od godzin porannych, a mieszkań...

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.