TworzymyGłos Regionu

Apel do Rolników

- Państwowej Inspekcji Pracy

Środa, 03 czerwca 2020 o 12:53, aktualizacja Środa, 03 czerwca 2020 o 13:08, autor: 3 870
Apel do Rolników

Okręgowy Inspektor Pracy we Wrocławiu - Małgorzata Łagocka zaapelowała do Rolników o zachowanie bezpieczeństwa podczas żniw. 

Rolnicy zostali wezwani do zachowania szczególnej ostrożności. W liście czytamy, iż w 2019 r. doszło do 12 909 zdarzeń uznanych za wypadki przy pracy w rolnictwie. Ponad 10 tys. osób zostało poszkodowanych i doznało uszczerbku na zdrowiu. Niestety, aż 57 osób poniosło śmierć przy pracy. 

Dołączamy się do apelu i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy wyczerpujących pracach podczas żniw. 

źródło: wroclaw.pip.gov.pl

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Kierowca
04.06.2020 07:45

Wczoraj o godz. 17.00 rolnik pryskał pole przy drodze pomiędzy Osową Sienią a Wschową - tak dla pszczelarzy informacja.

avatar
~Jan Kotwicki
04.06.2020 18:36

Niewiele to mówi co piszesz. Ważne czym pryskał i co rosło na polu.

avatar
~Ja to Wy
04.06.2020 12:28

Wy to My ..... po wprowadzeniu niekorzystania z maseczek w przestrzeni publicznej, część - mieszkańców tak się rozpędziła, że ich nie używa w w miejscach handlowych, sklepach typu markety ..... . Pytam się, gdzie jest personel i kierownictwo TYCH sklepów, czego nie egzekwuje maseczek i rękawic w swoich sklepach ?????. Ktoś nam nakazuje, ktoś nam zezwala, w jeden dzień każe walczyć z koronawirusem z "lodem w majtkach" i " maseczkami z biustonoszy" , a my jak te przysłowiowe barany wykonujemy lub nie ich polecenia ......, czy nie stać nas na własne rozumowanie w tego typu sprawach i przestrzeganie zasad bezpiecznego zborowego funkcjonowania w tej przestrzeni publicznej i w miejscach handlowych ?????. Rząd jest Wam do tego potrzebny jak postępować ????. Podobnie i z rolnikami i ich zachowaniu wobec przyrody i drugiego człowieka !!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.