TworzymyGłos Regionu

Tysięczny noworodek ze Wschowy

Poniedziałek, 03 grudnia 2018 o 16:28, aktualizacja Poniedziałek, 03 grudnia 2018 o 20:47, autor: 1 3618
Tysięczny noworodek ze Wschowy

W miniony czwartek, 29 listopada, w szpitalu w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie na świat przyszedł tysięczny noworodek. Jubileuszowym maleństwem okazała się pochodząca ze Wschowy Łucja Dąbrowska.

Szczęśliwe narodziny to zawsze moment wyjątkowy i radosny, w wolsztyńskim szpitalu ostatnio cieszono się podwójnie, bo na świat przyszedł tysięczny noworodek. Dokładnie w czwartek, 29 listopada o godzinie 16.50 urodziła się Łucja Dąbrowska ze Wschowy. Mała Łucja ważyła 3400 g i miała 57 cm długości. Szczęśliwą mamę i maleństwo dzień później odwiedził starosta powiatu wolsztyńskiego Jacek Skrobisz, Dyrektor SPZOZ w Wolsztynie Tadeusz Tofel, Naczelna Pielęgniarka Beata Szutta, Główna Księgowa Ewelina Wesołowska oraz personel Oddziału Położniczo – Ginekologicznego i Oddziału Neonatologicznego. Serdecznie gratulujemy i życzymy maleństwu dużo zdrowia, a całej rodzinie wielu szczęśliwych, razem spędzonych chwil.

(olek/foto: SPZOZ Wolsztyn)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Pavjentka zw wschowy
07.12.2018 12:20

Ja rowniez tu urodzilam corke 6 grudnia i nie wyobrazam sobie gdzie indziej rodzic super polozne lekarze i pielegniarki wszedzie czysto i kazdy o ciebie dba tak trzymac pozdrawiam polozna pania Asie mloda polozna z wielkim serduchem

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.