TworzymyGłos Regionu

Pułkownik Stanisław Siuda upamiętniony w Gminie Przemęt

Czwartek, 03 maja 2018 o 23:49, aktualizacja Poniedziałek, 07 maja 2018 o 15:41, autor: 1 1365
Pułkownik Stanisław Siuda upamiętniony w Gminie Przemęt

3 maja o godzinie 12:30 spod placu przy restauracji “Ballada” wyruszył pochód, który po 10 minutach marszu ulicami Błotnicy dotarł do skweru, któremu właśnie dziś nadano imię pułkownika Stanisława Siudy.

W uroczystościach wzięli udział włodarze gminy Przemęt, przedstawiciele samorządu zarówno gminnego jak i powiatowego a także służb mundurowych i organizacji społecznych oraz harcerze. Poza nadaniem skwerowi imienia bohatera powstania wielkopolskiego odsłonięto również tablicę pamiątkową umieszczoną na ścianie domu, w którym przyszedł na świat Stanisław Siuda.

Poniżej zamieszczamy fotorelację z tego wydarzenia a obszerna relacja wraz z materiałem wideo pojawi się już niebawem.

(Iks / foto: Ewelina)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~rodzina
05.05.2018 15:31

Dziękuję bardzo pani wójt Gminy Przemet panu Fornalskiemu za tak piękną uroczystość wszystko pięknie zorganizowane rodzina która przybyła z całej Polski była pod ogromnym wrażeniem było bardzo uroczyście możemy się cieszyć ze doczekaliśmy takiej chwili pamięć o przodku daje nam wielką dumę i radość serce się raduje jeszcze raz DZIEKUJEMY organizatora

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.