TworzymyGłos Regionu
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jak zorganizować imprezę integracyjną?

Poniedziałek, 28 listopada 2022 o 15:57, autor: 0
Jak zorganizować imprezę integracyjną?

Obecnie w wielu miejscach pracy standardem jest już organizacja imprez integracyjnych dla firm i ich pracowników. Sprzyjają one nawiązywaniu więzi między zatrudnionymi osobami i ich przełożonymi. Jednak zorganizowanie dobrej imprezy firmowej to prawdziwa sztuka! Poznaj więc kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Ci w realizacji tego zadania.

Czy imprezy integracyjne są potrzebne?

 

Zastanawiając się nad organizacją imprezy integracyjnej, możesz spotkać się z opinią, że są one zbędne, ponieważ mało kto jest w stanie zrelaksować się w otoczeniu swoich przełożonych i współpracowników. Z drugiej strony jest to okazja, by spędzić czas w naprawdę ciekawy sposób lub wziąć udział w aktywnościach, na które sami byśmy się nie zdecydowali. Pamiętaj również, że impreza integracyjna to dla wielu dużych firm jedyna okazja, by pracownicy wszystkich działów spotkali się w jednym miejscu i poznali lepiej. Dlatego warto planować takie wydarzenia co jakiś czas i zachęcić zatrudnione w firmie osoby, by wzięły w niej udział. 

 

Najpierw ustal charakter imprezy integracyjnej

 

Przystępując do organizacji imprezy integracyjnej, musisz przede wszystkim określić, jaki będzie jej charakter. Zdecyduj, czy ma to być kilkudniowy wyjazd czy może wspólne wyjście do restauracji lub klubu? W przypadku wycieczki warto połączyć ją ze szkoleniem, dzięki czemu uczestnicy imprezy będą po niej bogatsi w nową wiedzę i doświadczenia. Na tym etapie dobrze jest także określić cel takiego spotkania - czy pracownicy mają się w jego trakcie poznać lepiej, a może chcesz w tym momencie zaprezentować im dalsze plany biznesowe na rozwój firmy lub ma być ono nagrodą za doskonałe wyniki w tym kwartale? Bez względu na to, czy chcesz poprawić nastrój wśród pracowników, czy zachęcić ich do integracji, zadbaj o to, by to wydarzenie firmowe było profesjonalnie zorganizowane, zarówno pod względem wyboru lokalu, ustalania menu czy przeprowadzenia prezentacji.

Zaplanuj atrakcje dla wszystkich uczestników

 

W okolicy Poznania lub innych większych miast łatwo o wiele interesujących atrakcji, które spodobają się uczestnikom imprezy firmowej. Wiele organizatorów decyduje się na aktywności takie jak wspólne wyjście na kręgle, do escape roomu lub planują grę w paintballa. Najlepiej wybrać takie zajęcie, które nikogo nie wykluczy pod żadnym względem i w trakcie którego wszyscy będą się doskonale bawić. Warto także odwiedzić jakieś wyjątkowe miejsce i na przykład zorganizować imprezę integracyjną w Poznaniu, gdzie działa wiele lokali gwarantujących profesjonalną obsługę, tak jak tu: https://salonty.com/imprezy-integracyjne-firmowe-poznan/.

 

Zarezerwuj odpowiednie miejsce 


Organizacja imprez integracyjnych dla firm to coś, czym zajmuje się profesjonalnie coraz więcej działalności, na przykład działające w Poznaniu i w innych miastach Salonty.com. Umożliwiają one korzystanie z wyjątkowej, bezobsługowej sali. To także oferta zawierająca wiele udogodnień, na przykład sprzątanie wliczone w cenę, dobrze wyposażona kuchnia czy wyjątkowa swoboda panująca w lokalu. Nie musisz się więc martwić organizacją, po prostu baw się dobrze!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.