TworzymyGłos Regionu

Dzień Bezpiecznego Internetu

w Bibliotece

Środa, 19 lutego 2020 o 23:33, autor: 0 1731
Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu  obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. W tym roku odbywa się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Biblioteki  z Bucza, Moch i Kaszczoru po raz kolejny zgłosiły swoją inicjatywę i aktywnie włączyły się w działania mające na celu bezpieczne korzystanie  z Internetu.

– W bibliotekach powieszono plakaty, które promują DBI,  rozdawano naklejki i zakładki uczestnikom akcji. W zajęcia edukacyjnych i warsztatowych wzięli udział  uczniowie klas:  II i III. Uczestnicy obejrzeli wybrane filmiki z serii „Owce w sieci”, dzięki, którym mogli utrwalić sobie zasady bezpiecznego korzystania z sieci internetowej, rozwiązywali krzyżówki i rebusy. Powstały też plakaty reklamujące dobre strony Internetu.– informuje Jolanta Skorupińska.

(Źródło: GCKiB Przemęt)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.