TworzymyGłos Regionu

Dzieci proszą o głosy

Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 o 11:41, aktualizacja Środa, 07 sierpnia 2019 o 11:57, autor: 0 1667
Dzieci proszą o głosy

Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kębłowie walczy o nowy, atrakcyjny plac zabaw dla swoich podopiecznych. Przy budynku znajduje się bardzo duży trawnik, który powstał po betonowym boisku, gdy szkoła podstawowa, w wyniku reformy oświaty, została przeniesiona do obiektu dotychczasowego gimnazjum przy ul. Stradyńskiej.   

Właśnie to miejsce czeka na zagospodarowanie poprzez ustawienie nowych, atrakcyjnych sprzętów dla przedszkolaków. Dzieci, ich nauczyciele oraz rodzice wierzą w podobny sukces, jaki w roku ubiegłym osiągnęła szkoła filialna w Tłokach. Dlatego  proszą, aby każdego dnia w okresie od 26.04 do 20.06.2019 r. głosować na Kębłowo. Można tego dokonać wchodząc na stronę www.podworko.nivea.pl albo poprzez aplikację Podwórko Talentów NIVEA, która jest do pobrania na smartfony i każdego dnia będzie przypominać o oddaniu głosu. 

Zachęcamy do głosowania, a dzieciom życzymy wygranej! 

Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji  

 

 Źródło: Powiat Wolsztyński

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.