TworzymyGłos Regionu

Boiska wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wolsztynie

Wtorek, 08 maja 2018 o 12:24, aktualizacja Środa, 16 maja 2018 o 14:17, autor: 0 2910
Boiska wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wolsztynie

25 kwietnia dobiegła końca inwestycja w ramach której powstał kompleks boisk wielofunkcyjnych oraz zagospodarowano teren przy szkole podstawowej nr 1 w Wolsztynie.  Wartość całej inwestycji wyniosła ponad 1,5 miliona złotych.

Inwestycje o której mowa realizowano w okresie od 28 września 2017 roku do 25 kwietnia 2018 roku.  Wykonawcą była firma Z. P. H. U. “Mat - Bud” Zakład Ogólnobudowlany Piotr Mickiewicz z Grójca Wielkiego.

Jak czytamy na oficjalnej stronie urzędu miejskiego w Wolsztynie “w ramach inwestycji wykonano m.in. zespół boisk o nawierzchni z trawy syntetycznej bezzasypowej, wyposażony w bramki do piłki nożnej i piłkochwyty na boisku do piłki nożnej oraz bramki do piłki ręcznej i stojaki do piłki siatkowej na boisku wielofunkcyjnym, ogrodzenie panelowe boisk o wysokości 4 i 6m z bramami i furtkami, nawierzchnie z kostki brukowej na drodze pożarowej i placach wewnętrznego dziedzińca szkolnego, instalację odwodnienia terenu, izolację pionową fundamentów budynków od strony wewnętrznego dziedzińca szkolnego, ogrodzenie zewnętrzne panelowe z bramami i furtkami. Obiekt wyposażono w stojaki rowerowe i ławki, zamontowano maszt flagowy i dwa stojaki do koszykówki, wykonano instalację oświetlenia terenu.”

(Iks / źródło: oficjalna strona urzędu miejskiego w Wolsztynie)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.