TworzymyGłos Regionu

Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w okolicach Wolsztyna

Poniedziałek, 11 czerwca 2018 o 14:52, aktualizacja Czwartek, 28 czerwca 2018 o 11:44, autor: 2
Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w okolicach Wolsztyna

9 czerwca od samego rana policjanci wolsztyńskiej drogówki prowadzili działania w ramach akcji “Alkohol i narkotyki”. Działania te ukierunkowane były na wyeliminowanie z ruchu osób, które zdecydowały się na jazdę pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Tego dnia skontrolowano ponad ośmiuset kierowców. Niestety jak się okazało czworo z nich znajdowało się pod wpływem alkoholu.

W ubiegłą sobotę o godzinie 6:00 rozpoczęła się akcja “Alkohol i narkotyki”. W ramach tej akcji na drogach wlotowych do Wolsztyna pojawili się funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Wolsztyna. Mieli oni tego dnia jedno zadanie - kontrolować uczestników ruchu kołowego i ujawnić osoby kierujące pojazdami pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Podczas akcji zatrzymano 4 kierowców, z których jeden znajdował się w stanie nietrzeźwości a trzech po użyciu alkoholu.

Policjanci zakazali im dalszej jazdy za kierownicą i zatrzymali prawa jazdy.

O ewentualnych konsekwencjach dla nieodpowiedzialnych kierowców zadecyduje sąd.

(Iks)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Ola
12.06.2018 13:16

Jakie konsekwencje są za nietrzeźwość a jakie za spożycie? Policja robi akcje - gość wczoraj wypił dwa piwa wieczorem - wcześnie rano się zapomniał i wsiadł no i wykazalo,. Czy to prawda ze Policja takie "akcje" robi tylko rano - po po południu to strata czasu? Coś trzeba z tym prawem zrobić tak jak z radarami. W końcu na wakacje nad morze pojedziemy bez mandatów od strazników miejskich. z tym alkoholem to też niech PIS zrobi porządek. Lepiej trawkę zamiast piwa? I możemy sobie dmuchać ile chcemy o poranku.

avatar
~grzech
12.06.2018 13:38

Moze zmienic te limity jak w normalnych krajach? przecież lampka wina do kolacji to nie grzech?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.