TworzymyGłos Regionu

Podpisano umowę na przebudowę

drogi Stara Tuchorza - Powodowo

Środa, 27 listopada 2019 o 12:07, autor: 0 427
Podpisano umowę na przebudowę

22 listopada podpisano umowę na "Przebudowę drogi powiatowej nr 3793P Stara Tuchorza - Kiełpiny - Powodowo. Prace będą się odbywać na odcinku o dł. ponad 5 km. Koszt inwestycji to ponad10,7 mln złotych. Prace wykona firma INFRAKOM KOŚCIAN Sp. z o. o.

Umowę z firma INFRAKOM Kościan podpisał starosta Jacek Skrobisz, wicestarosta Mariusz Silski i skarbnik Elżbieta Sobieszak. Przedstawiciele Powiatu podpisali tez umowę z firmą VIA 2008 Pracownia Projektów Drogowych Barbara Kosmacz, dotyczącą pełnienia nadzoru inwestycyjnego na remontowanej drodze nr 3793P. Wszystkie dokumenty został podpisane w obecności wójta gminy Siedlec Jacka Kolesińskiego i radnego Adama Kasprzyka.

W/w firma podpisała także umowę z Zakładem Eksploatacji Urządzeń Komunalnych  Sp. z o.o. z Siedlca, reprezentowaną przez prezesa Andrzeja Rogozinskiego, na budowę  kanalizacji wodociągowej na odcinku remontowanej drogi. Jest to inwestycja gminy Siedlec.

(Powiat Wolsztyński)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.