TworzymyGłos Regionu

Nowe zaplecze szatniowo-sanitarne

- uroczyste otwarcie w Powodowie

Środa, 27 listopada 2019 o 13:24, autor: 0 554
Nowe zaplecze szatniowo-sanitarne

W środę (27.11.) w Zespole Szkół Rolniczych i Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Powodowie, oficjalnie otwarto wyremontowane zaplecze szatniowo–sanitarne przy sali sportowej. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: poseł Jakub Rutnicki, członek zarządu województwa wielkopolskiego Jacek Bogusławski, starosta wolsztyński Jacek Skrobisz, członek zarządu powiatu Anna Piskorska, dyrektor szkoły Artur Walczak–Mortezaei oraz przedstawiciel samorządu uczniowskiego. 

Remont obiektu był możliwy dzięki wsparciu udzielonemu w ramach programu  „Szatnia na medal”. Była to już II edycja projektu, którego głównym założeniem jest budowa pozytywnego wizerunku sportu kojarzonego ze zdrowiem i higieną oraz poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo–sanitarnych przy obiektach sportowych na terenie województwa wielkopolskiego.

W Powodowie pozwoliło to m.in. na odmalowanie i zmodernizowanie szatni, ich doposażenie, zagospodarowanie pomieszczeń sanitarnych, wyposażenie ich w nowe przyrządy higieniczne, odrestaurowanie parkietu. Koszt remontu obiektu wyniósł 156.000 zł, z czego 78.000 zł pokryła dotacja z programu „Szatnia na medal”, a 78.000 zł wyłożył Powiat Wolsztyński. 

(Powiat Wolsztyński)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.