TworzymyGłos Regionu

Dzień Kobiet w Przemęcie

- z serca dla Pań

Wtorek, 10 marca 2020 o 11:51, autor: 0 702
Dzień Kobiet w Przemęcie

Muzycznie i kabaretowo – tak było podczas uroczystego koncertu z okazji Dnia Kobiet w Przemęcie. Było też smacznie a zadbały o to panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Popowa Starego. No i oczywiście było też życzliwie, bo wszystkie panie otrzymały kwiaty od władz gminy.

Najpierw muzycznie, później kabaretowo

Na deskach sceny Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie w swoim muzycznym recitalu zaprezentował się Andrzej Płuciniczak. To wychowanek GCKiB, ale też i młody artysta, który u progu swojej kariery nie zapomina o tym, skąd się wywodzi. Kolejnym punktem programu przemęckiego Dnia Kobiet był występ sceniczny kabaretu „Made in China” w programie „Tylko dla dorosłych”. Ci artyści to zawodowi kabareciarze z zielonogórskiego zagłębia kabaretowego, które od lat ma swoją zasłużoną renomę w całym kraju. Zabawnie i na poziomie – ot, cała magia humoru, którą poczuć można było podczas tegorocznego Dnia Kobiet w Przemęcie.

Z serca dla Pań

Kulminacyjnym punktem programu były życzenia dla artystów i Pań, które są przecież najważniejsze w Dniu Kobiet. O mieszkankach swojej gminy pamiętali Wójt Gminy Przemęt Janusz Frąckowiak i jego Zastępca Waldemar Kalitka, jak również radny powiatowy Jan Haremza. Oprócz życzeń i podziękowań były też kwiaty dla każdej z Pań. Na zakończenie czekała jeszcze słodka niespodzianka. Pyszne pączki i kawa. To już zasługa i praca pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Popowa Starego. Jak można podsumować tegoroczny Dzień Kobiet? Wystarczą chyba tylko trzy słowa: muzycznie, zabawnie i smacznie…

W imieniu dyrekcji GCKiB oraz wszystkich pracowników dziękujemy za obecność i zapraszamy za kolejne inicjatywy podejmowane przez gminne centrum kultury. – Dla nas Wasza obecność i zadowolenie ma bezpośrednie przełożenie na satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. – informuje Agnieszka Kędziora, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie.

(Źródło: Gmina Przemęt)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.